אתר סרטים להורדה מציג לכל מי אוהב קולנוע סרטים לצפייה ישירה וגם סרטים להורדה. כדי לראות או להוריד סרטים אין צורך בתוספות, הורדות או התקנות. יש עדיין רבים שאוהבים לשמור סרטים ולצפות בהם גם כאשר הם לא מחוברים לאינטרנט, כי סרטים לצפיה ישירה דורשים חיבור לאינטרנט. לגבי סרטים לילדים לא מומלץ לתת לקטנים להוריד אלא מתאים להם יותר צפייה ישירה.

אתר סרטים להורדה

היום קל מאוד לראות סרטים להורדה לא רק במחשב או לפטופ אלה גם במסכים הגדולים. כדי להוריד את הסרטים משתמשים בשיטה של הורדה ישירה, ללא התקנה של תוכנות. יש לציין שאנו לא מחזיקים בשרתים שלנו שום סרט אלה רק מקשרים בקישור למקור ההורדה, כפי שבעצם גם הצפייה הישירה לא מתבצעת בשרתים שלנו.
עקב זאת יתכן שחלק מהקישורים לא יפעלו אחרי זמן מסוים. יתכן גם כן שלפעמים הקישור שבאתר שלנו יוריד לך קבצים אחרים מאלה שהתכוונת. מצטערים על כך אבל יש להסכים מראש שאנו לא אחראים על הורדות אלה כי אנו שומרים על זכויות היוצרים.

ז’אנרים של סרטים לכל הטעמים במקום אחד

סרטים להורדה כולל סרטים לצפייה ישירה הם התשובה לכל האנשים המעוניינים בצפייה מיידית של סרט ללא המתנה. צפייה ישירה בסרט נותנת לגולש ריגוש פשוט ומספק בלי הצורך בהכנה לקראת הצפייה בסרט. קיימים סרטים לצפייה ישירה בקטגוריות שונות: סרטים ילדים, סרטי אימה, סרטי משפחה, סרטי דרמה לצפייה ישירה, מדע בדיוני, מתח פעולה, סרטים ישראלים, סרטי ילדים וקומדיה.
לרוב סרטים לצפייה ישירה כוללים תרגום. סרטים להורדה או סרטים לצפייה ישירה מממוינים על פי קבוצות גיל וניתן לראות סרטי ילדים, סרטים לנוער ומבוגרים. הסרטים להורדה שניתן לצפות בהם, נמצאים באתרים שונים המאפשרים לגולש לבחור את הסרט על פי הטעם האישי.

מה טוב יותר: סרטים להורדה או סרטם לצפייה ישירה?

באתרים אלה ניתן לקבל רושם, על ידי המלצות של גולשים שצפו בהם בעבר או על ידי דירוג בכוכבים מאחד עד חמש. באתרים של סרטים המאפשרים סרטים לצפייה ישירה או סרטים להורדה להורדה, לכל סרט מצורפת תמונה של הסרט ושמות השחקנים, המשתתפים בסרט, במאי שביים את הסרט וכן התסריטאי. הצפייה היא קלה ונוחה: כניסה לאתר המאפשר צפייה ישירה. הסרטים להורדה או לצפייה ישירה, הם מכל הזמנים ובכל הקטגוריות. חלק מהסרטים הם חדשים והוקרנו לא מזמן בבתי הקולנוע וחלקם ישנים אך עדיין מאד פופולריים.
ברוב האתרים יש פורומים, המאפשרים דיונים אודות סרטים לצפייה ישירה. תקלה בצפיית הסרט מאפשרת תשובה מאותם הגולשים בפורום. אתרים מסוימים, דורשים רישום פשוט עם סיסמא והכנסת כתובת האי מייל. מצד שני ישנם אתרים הגובים תשלום חודשי קבוע כדי לצפות בסרטים. באתרים המאפשרים צפייה ישירה הצפייה היא באיכות גבוהה, אך גם באתרים שלא דורשים תשלום האיכות היא דומה.

תפריט נגישות