צור קשר פורום הורדות הרשמה לאתר - קבל חינם עדכונים
צור
קשר
פורום
הורדות
 
קישורים ממומנים

 

 

 
תנאי שימוש

חשוב:
א. אנו לא מאחסנים ולא מעלים שום סוג של קבצים לשרתים שלנו אלה רק מקשרים בקישור אינטרנטי לאתרים אשר מציעים הורדות. כל הקבצים להורדה נמצאים בשרתים של האתרים אלה ובאחראיות שלהם.
ב. באתר מוצגות גם פרסומות מטעם מפרסמים שונים. כל הפרסומות באחראיות של המפרסמים. אנו לא אחראים במקרה ולחצת על פרסומת ונרשמת לאתר מסוים. הקשר היחיד הוא בינך לבין המפרסם.

 

על כל טענה לגבי האתר או תכני האתר ניתן לפנות עלינו במייל.
לפניה במייל לחץ כאן

 


תנאי שימוש באתר
1. תנאי השימוש באתר מחייבים את כל הגולשים, המשתמשים והמפרסמים באתר www.1001down.com להלן "האתר".
2. תנאי השימוש קובעים את היחס בין מנהל האתר לבין הגולשים, המשתמשים והמפרסמים בו. כל הגולש באתר ו/או המשתמש ו/או המפרסם, מסכים לקבל את התנאים המפורטים בתנאי שימוש אלה.
3. אתר אינטרנט זה על כל תכניו הכלולים בו הם רכושו של מנהל האתר. האתר מיועד לשימוש הגולשים והמשתמשים באופן אישי ולא מסחרי. אין לשנות, להעתיק, לבצע, לשכפל, למכור פריטים מפריטי האתר ותוכנו, וכן, למכור את המידע ו/או השירותים שבאתר זה.
4. כל זכויות הקניין לגבי הרעיון, התוכן, העיצוב, העריכה והסימן המסחרי שמור באופן מוחלט לאתר ולמנהלו.
5. מנהל האתר אינו אחראי ואין לו שליטה ישירה על חלק מהתכנים או/ו פרסומות המתפרסמים באתר הנמצאים באתרים חיצוניים והם מקושרים באמצעות קישורי אינטרנט המפנים מחוץ לאתר. בנוסף אין למנהל האתר שליטה מידית על תכנים מסוימים אשר נכתבו או הועלו לאתר ע"י גולשים.
6. מנהל האתר יעשה ככל יכולתו כדי לדאוג שתכני האתר שאין עליהם שילטה ישירה או מידית יתאימו לאופי וגיל הגולשים, הן בתכנים והן במודעות המתפרסמות בו. פנייה בגין תוכן בעייתי, תישקל ברצינות ע"י מנהל האתר, אך לא תחייב אותו בכל צורה.
7. מנהל האתר שומר לזכותו למחוק או לעשות כל שינוי בתכנים או קבצים אשר נכתבו או הועלו ע"י הגולשים ללא הודעה מראש.
8. הצגת הפרסומות אינה מהווה המלצה או הבעת עמדה של מנהל האתר לגבי נכונות ו/או כדאיות המוצרים. מנהל האתר אינו אחראי לפרסומות המופיעות באתר. מנהל האתר אינו אחראי לכל נזק ו/או פגיעה ישירה ו/או עקיפה שייגרמו לגולשים, ולגולש לא תהא כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר לגבי המידע המפורסם או המוצג באתר. כל התקשרות שיעשה הגולש עם צד שלישי המפרסם באתר, תעשה ישירות מולו וכל טענה או תביעה יופנו על ידי הגולש והמשתמש ישירות אל הצד השלישי ממנו קיבל הצעה או ממנו קנה ולא תהיה לו טענה או תביעה כלפי מנהל האתר.
9. מנהל האתר שומר את הזכות לשנות או להפסיק את הפעלת האתר ללא הודעה מוקדמת.
10. מנהל האתר אינו מתחייב כי לא יפלו תקלות בהפעלתו של האתר.
11. עם השימוש באתר, הגולש / משתמש / המפרסם מצהיר כי הוא מסכים לכל תנאי השימוש.

 

 
 

 
 
 
 

 

 

 כל הזכויות שמורות © לאתר הורדות